Відбулися засідання комісій до шістнадцятої сесії VII скликання Хустської районної ради

Дата: 16.10.2019 18:11

Фото без описуВ рамках підготовки до шістнадцятої сесії VII скликання Хустської районної ради, 16 жовтня відбулися засідання постійних комісій.

У роботі засідання, яке провів голова районної ради Юрій Іванчо, взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Михайло Попович, заступник голови районної ради Віктор Сабадош, керівники установ та структурних підрозділів РДА питання сфери роботи яких розглядалися на комісіях та постійно діючий депутатський корпус Хустської районної ради.

На порядку денному засідання були розглянуті питання стану газифікації та енергозабезпечення в районі, питання підготовки районних закладів до роботи в осінньо-зимовий період, бюджетні питання, земельні питання та багато інших не менш важливих.

Після розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Шістнадцята сесія VII скликання Хустської районної ради відбудеться 17 жовтня.