В Хустській РДА відбулась робоча нарада щодо газифікації

15 жовтня в Хустській РДА відбулась робоча нарада стосовно газифікації села Горінчово, Монастирець, Березово  та  в перспективі села Н. Бистрий.

У нараді взяли участь  в.о. голови Хустської райдержадміністрації Попович М.М.; заступник голови Хустської районної ради  Сабадош В.М.; керівник апарату Хустської РДА Лендєл В.М.; представники структурних підрозділів Хустської РДА; голова управління ВАТ «ПМК-1», генеральний підрядник будівництва АГНС Хмара М.Ю.; начальник Хустського відділення  ПАТ «Закарпатгаз» Бенца В.М.; заступник начальника Закарпатського ЛВУМГ;  мешканець села Горінчово, представник ПП «Слуга Народу» Грабар С.В.;  депутат Горінчівської сільської ради Воробець Я.С; член виконкому Горінчівської сільської ради Попович І.М.

Основне питання наради полягало у  внесенні змін у існуючий проект  у зв‘язку  з можливою модернізацією існуючої АГРС (автоматично газо-розподільної станції).