16-17 жовтня 2019 року буде проведено комплексну перевірку системи централізованого оповіщення

Як інформує сектор цивільного захисту населення  Хустськогї райдержадміністрації, 16-17 жовтня 2019 року буде проведено комплексну перевірку діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення).

Мешканців просять зберігати спокій та памятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені в місцях масового перебування людей, а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, Є НАВЧАЛЬНИМИ!

Не треба допускати паніки та безпідставного хвилювання.