Конференція "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя"

Рада голів державних адміністрацій інформує, що 20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев"єха, відбулася конференція "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя"

Програмою конференції було передбачено окрему тему: "Економіка України - шлях до демократизацій: солідарні підходи".

Результатом плідної роботи є Звернення учасників Міжнародної конференції "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя" до Народу України, Президента України В.О. Зеленського, Депутатів Верховної Ради України та Членів Кабінету Міністрів України.

У разі вашої зацікавленості в економічному розвитку адміністративної території за принципами народної економіки, пропонується залучатися до обговорення і напрацювання спільних пропозицій, а також питань, що потребують вирішення, за гіперпосиланням:  https://www.facebook.com/102400504486810/posts/135617991165061?sfns=mo

За додатковою інформацією звертатися до контактної особи - Панцир Сергій Іванович, координатор українського проектного офісу, ел. пошта: ps@glavrada.org