Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Дата: 14.10.2019 15:19

Фото без описуЗі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів Пресвята Богородиця вважається покровителькою славного війська козацького та всього українського народу. Цій традиції ми вірні і нині, так як вірні козацькому духу відваги і відданості Вітчизні. Це свято духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на землі.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому, в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день Українського козацтва.

У цей світлий святковий день бажаємо всім міцного здоров'я, миру, злагоди на нашій землі, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу.

Нехай Пресвята Богородиця й надалі зберігає Україну під своїм Покровом!