У Хустському районі відбулося навчання посадових осіб з охорони праці

У період з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року у Хустському районі проводилося навчання посадових осіб з охорони праці.

Навчання і перевірку знань з охорони праці пройшли  72 працівників закладів освіти .  Досвідчені лектори ознайомили курсантів з основними нормативно-правовими актами з охорони праці в закладах освіти;  пожежною та  електробезпекою в закладах освіти; гігієною праці; профілактикою травматизму;  порядком проведення навчання та атестації з питань охорони праці в закладах освіти.

Особливу увагу акцентовано на порядку  розслідування нещасних випадків, що сталися  під час навчально-виховного процесу в закладах освіти, а також  розглянуто питання відповідальності за  порушення законодавства з охорони праці.

Працівники закладів освіти району  поглибили свої знання  з організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу; системи  управління охороною праці в галузі освіти; проведення інструктажів з ОП та БЖД у закладах освіти.

Всі учасники навчання успішно пройшли перевірку знань та отримали посвідчення.