З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Шановні працівники освіти Хустщини!

Прийміть найтепліші і найщиріші вітання з нагоди професійного свята − Дня вчителя!

В усі часи вчитель не тільки передавав знання людям, а й формував світоглядні підвалини громадянського суспільства. У День вчителя хочеться подякувати вам, шановні педагоги  за тепло, що ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного. Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи і самовідданість, за героїзм і багатство душі.

Хай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. Міцного  вам здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.