Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Освітяни Хустщини відвідали  визначні історико-туристичні місця Закарпаття.

Переглядів: 115

Освітяни Хустщини відвідали  визначні історико-туристичні місця Закарпаття.

Незабутній виїзний семінар заступників директорів з виховної роботи відбувся у форматі подорожі-екскурсії. Креативний гід Наталія Юріївна Палчей, заступник директора Хустського районного еколого-туристичного центру,  поділилася досвідом, таємничими і цікавими історіями про мальовничу Хустщину та туристичну Тячівщину.

Чудова атмосфера рідного краю та духовне надбання Срібної Землі надихнули учасників семінару популяризувати туристично-краєзнавчу роботу у закладах освіти. Заступники директорів з виховної роботи, відвідавши відомі монастирі та деревяні храми Тячівщини, збагатилися як духовно, так і морально. Занурившись у історичне минуле рідного краю, починаючи від Хустського замку, учасники поїздки «пройшли» соляний шлях вздовж Тиси до копалень Солотвина.

Ідея пізнавальної національно-патріотичної подорожі-екскурсії належить членам творчої групи заступників директорів з виховної роботи. Учасники семінару вдячні за підтримку та дозвіл на захоплюючу поїздку очільнику відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА М.М.Калиничу, головним спеціалістам Л.Д.Антал та О.Ф.Капцош.

 « повернутися до списку новин