Всеукраїнська акція "День юного натураліста"

Всеукраїнська акція "День юного натураліста" зібрала  велику родину на базі Хустської філії "Нарцис" Хустського районного еколого-туристичного центру учнівської молоді відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА.

Це щорічний захід, започаткований з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи. Були проведені майстер-класи з фітодизайну, орнітології, народних ремесел, квітникарству. А юні лісівники Монастирецького НВК презентували шкільне лісництво. Цікаві квести, вікторини, еколого-краєзнавчі віртуальні подорожі стежками рідного краю провели керівники гуртків і їх вихованці.Туристичний гурток Кривського НВК продемонстрували здоровий спосіб життя: приїхали на екологічну акцію на велосипедах. Також була посвята молодших школярів в юннати. Закінчилась акція Міжнародним флешмобом з очищення навколишньої природи "До" і     "Після ".