18 вересня відбулося  засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

18 вересня в малому залі Хустської райдержадміністрації відбулося  засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

На засіданні було розглянуто актуальні питання правової освіти населення району.

Зокрема,  заслухали звіт про правоосвітню роботу служби у справах дітей та відділу культури Хустської РДА,   відділ освіти, молоді та спорту  проінформував про заходи правової освіти , що проводились ними протягом ІІІ кварталу та стан реалізації виконання Програми правової освіти Хустського р-ну на 18-22 роки. Також,  Хустський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відзвітував про стан реалізації в Хустському районі правопросвітницького поекту "Я МАЮ ПРАВО".

Крім того, учасники засідання обговорили питання щодо необхідності розробки Програми, яка б забезпечила отримання громадянами необхідної правової допомоги через банери,брошури, інформаційні буклети, тощо.

За результатами МКМР з правої освіти населення Хустського району винесено протокольне рішення, яким інформацію доповідачів прийнято до уваги, а членам ради надано доручення надалі проводити активну правоосвітню роботу на території Хустського району.