20 вересня відбулось урочисте відкриття військових зборів резервістів та військовозобов’язаних у м. Хуст

Дата: 20.09.2019 14:10

Фото без описуСьогодні, 20 вересня відбулось урочисте відкриття військових зборів резервістів та військовозобов’язаних у м. Хуст.

Хустський об’єднаний міський військовий комісаріат разом з активною участю районної та місцевої влади протягом короткого терміну сформував підрозділ територіальної оборони, організував призов на навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних, які впродовж 19 – 28 вересня будуть проходити на території Хустського туркомплексу «Нарцис».

В ході зборів будуть проведені заняття з одиночної підготовки та злагодження підрозділів:

Одиночна підготовка включає проведення занять з:

- тактичнї підготовки;

-вогневої підготовки;

- тактико- спеціальної підготовки;

- інженерної підготовки ;

- військово- медичної підготовки ;

- військової топографії ;

- радіологічного, хімічного, біологічного захисту.

Практичне виконання вправ стрільб із стрілецької зброї АК-74, РПК-74, Кулемета Дегтярьова, пістолета Макарова, приведення індивідуальної зброї до нормального бою, метання ручної наступальної гранати.

Фото без описуВійськовозобов’язані протягом 10-ти днів навчатимуться несенню служби на блок-постах, охороні та обороні важливих об’єктів, боротьбі з диверсійно- розвідувальними групами противника, його пошуком та знищенням, несенні патрулювання, роботі з вибухово- небезпечними предметами, встановлення та розмінування мінних загороджень, охорона та оборона державного кордону, практичні  заняття з тактичної медицини - надання першої медичної допомоги при отриманні травм, вогнепальних поранень.

Колективна підготовка буде включати дії особового складу у складі відділень, взводів, рот з виконання завдань, покладених на підрозділи територіальної оборони.

Фото без описуТакож, зазначимо, що активну участь у проведенні таких навчальних зборів взяли голови селищної та сільських рад Хустського району: І.П. Катринець (с. Бороняво), Ю.І. Грицак (с. Нанково), В.М. Попович (с. Стеблівка), Ю.М. Гангур (с. Копашново), М.В. Довганич (с. Золотарьово), Б.І. Біляк (с. Березово), В.В. Томищ ( с. Іза), П.І. Джуга ( с. Рокосово), Ю.Ю. Муханюк (с. Н.Бистрий), Я.І. Гайович (смт. Вишково). А також працівники  Хустської районної державної адміністрації та  Хустської районної ради.

Такі приклади вияву активної громадянської позиції навчають молоде покоління справжньому патріотизму і гідні наслідування, адже саме участь органів місцевої влади є запорукою успіху в цій важливій для держави справі.

Фото без описуНа завершення заходу, Андрій Рисюк - т.в.о. нач. відділу цивільно-військового співробітництва ОК Захід ЗСУ відзначив грамотами в.о. голови Хустської РДА - М.Поповича, голову Хустської районної ради - Ю.Іванчо та заступника голови районної ради - В.Сабадоша за активну громадянську позицію та участь у проведенні навчальних зборів з резервістами Закарпатської області в період з 19 по 28 вересня 2019 року.

Виконуючий обов’язків голови Хустської районної держадміністрації М.М. Попович відмітив: «Територіальна оборона – вагома складова обороноздатності рідного краю, до якої повинно залучатися й молоде покоління. Метою навчання є підвищення бойової готовності військових у разі випадку агресії з боку нападника. Тому важливо, щоб кожен громадянин України був національно свідомим і гідно виконував свої національні обов’язки. Тож майбутнє за активістами та справжніми патріотами нашої Батьківщини!»