У «БЕЙБІ-БОКСИ» ДОДАЛИ ДЕМІСЕЗОННИЙ КОМБІНЕЗОН, БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ РОЗВИВАЛЬНИЙ КИЛИМОК ТА ЗАСОБИ ГІГІЄНИ

З вересня минулого року за ініціативи Уряду України кожна мама під час виписки з пологового будинку отримує одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». Нагадаємо, що закарпатським породіллям таку допомогу почали видавати 15 вересня 2018 року і з того часу вміст коробки двічі доповнювався. У набір для немовляти раніше входило 25 товарів загальною вартістю 3049  гривень.

З 1 вересня 2019 року  перелік «пакунка малюка» доповнено ще раз. Тепер до списку речей для новонароджених входитиме на декілька речей більше, аніж раніше.  У «бейбі-бокси»  додали  демісезонний комбінезон, багатофункціональний розвиваючий килимок та засоби гігієни. Вартість оновленого набору зросла до 4325 гривень.

Допомога «Пакунок малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, у яких народилася дитина.
За період дії урядової програми в Закарпатській області народилося 13025 дітей. З 15 вересня 2018 року область отримала 15205 одиниць натуральної допомоги, з яких 12809 видали у пологових будинках  та в органах соціального захисту населення  за місцем проживання дитини.
Перші «бейбі-бокси» з оновленим складом поступлять ще у вересні в пологові будинки міст Ужгород та Мукачево.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації