ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ

Дата: 06.09.2019 14:19

Фото без опису20 вересня поточного року у рамках заходів Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті відбудеться конференція на тему: «Нові послуги в бальнеології та Wellness Закарпаття».

Для участі у конференції запрошуються представники санаторно-лікувальних та рекреаційно-оздоровчих закладів, громадських організацій у галузі туризму та науковці області.

Місце проведення заходу: санаторний комплекс «Деренівська купіль» (с. Нижнє Солотвино, Ужгородський район).
Реєстрація учасників проводиться за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScX1S0GMNTFpN27lIS59Ho3xNnBHMBs7ATeSLn3CsMVT4V8SQ/viewform?vc=0&c=0&w=1