Прийміть найщиріші вітання з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Дата: 01.09.2019 16:17

Дорогі діти, батьки, вчителі!

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?· 1 ???µ???µ?????? ?????»?????°"Це світле свято і для тих, хто вчився, і тих, хто ще збирається до школи. Це день, з якого починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Насамперед вітаємо тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Віднині перед вами відкриються всі дороги. Віримо, що ви оберете правильний шлях і досягнете успіху. Впевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриє він перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом вас усіх – із Днем знань! З початком нового навчального року!