Вітання зі святом Успіння Пресятої Богородиці

28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних та греко-католиків – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

В цей день згадують про закінчення земного життя Пречистої Діви, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного. Щиро вітаємо всіх Вас з великим святом Успіння Пресвятої Богородиці! Звернімося сьогодні в молитвах до Божої Матері з проханням простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті.

буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру в Бога. Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!