Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України.

Дата: 23.08.2019 14:38

Фото без описуСьогодні, 23 серпня 2018 року, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України.Фото без опису

Участь в святі взяли керівництво райдержадміністрації та районної ради, представники правоохоронних органів, керівники районних установ, організацій, селищний та сільські голови району, представники ЗМІ.

Фото без описуТак, з вітальними словами до всіх присутніх звернулися в.о голови Хустської районної державної адміністрації – Михайло Попович та голова Хустської районної ради Юрій Іванчо.Фото без опису

Також, приємною подією стало те, що, вдруге, наші почесні краяни за особливі заслуги перед громадою району, отримали народні відзнаки "Гордість Хустщини", яка була того року введена спільним рішенням голів адміністрації та ради, а саме: Гвоздянський П.І., та Якоб О.М.

Фото без описуОпісля, традиційно відбулося нагородження Почесними грамотами та Подяками за сумлінне виконання службових обов'язків та високий професіоналізм працівників установ та організацій району.

Концертна програма була насичена та цікава, неабияк вразила хореографічна картина «Прапор України» у виконанні танцювального колективу Велятинської ДШМ.Фото без опису

Фото без описуЗакінчилися урочистості піснею "Молитва за Україну".

Колектив Хустської РДА вітає Хустщину з Днем Незалежності України і бажає, щоб це свято додало кожному наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини!Фото без описуФото без описуФото без опису