Вітання із Преображенням Господнім!

Шановні жителі Хустщини!

Від щирого серця вітаю вас з великим християнським святом  Преображення Господнього!  В Україні цей день більш знаний  як  Яблучний Спас. У народі свято Спаса пов’язане також зі святом врожаю. Ми збираємо дари землі і дякуємо Всевишньому за його ласку до нас. Це свято наближує нас одне до одного, згуртовує духовно, сіє в наших серцях  радість і добробут.  Вітаю кожну родину Хустського краю з цим святом.

Зичу вам, щоб Боже благословення ніколи не покидало нашу прекрасну українську землю. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру, достатку, а в серцях – милосердя, доброти та християнської  любові!

З повагою

в.о. голови Хустської РДА                                                                                                                                      М.Попович