Засідала Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хустської районної державної адміністрації

Дата: 06.08.2019 14:06

Фото без описуНа черговому засіданні Комісії з ТЕБ та НС Хустської районної  державної адміністрації, що відбулося 05.08.2019 року, розглядалось питання  оголошення карантину на 60 днів у  с.Золотарьово в зв’язку з виявленням випадку захворювання кішки на сказ.

Як повідомив начальник Хустського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Пекар, сказ було виявлено у безпритульної кішки, яка напала на вулиці на дитину.Фото без опису

З метою координації заходів з локалізації та ліквідації сказу на засіданні ТЕБ та НС при Хустській РДА, було затверджено план заходів з попередження поширення та ліквідації сказу на території с. Золотарьово.

Фото без описуНаступне питання порядку денного, що було заслухане на засіданні – це затвердження Комплексної програми заходів щодо попередження заносу і поширення інфекційних хвороб, регламентованих правилами санітарної охорони території України серед населення Хустського району 2019-2020 року.