Сьогодні, 05 серпня, в Хустській РДА відбулася організаційна нарада

Сьогодні, 05 серпня, в Хустській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Михайла Поповича.

У нараді взяли участь:  голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Віктор Сабадош, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.

Під час наради обговорили питання у галузі бюджету, охорони здоров’я, захисту прав та інтересів дітей, соціального захисту населення, освіти, молоді та спорту, виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, пенсійного фонду, а також було піднято питання щодо підготовки та проведення навчальних зборів резервістів оперативного резерву другої черги, які будуть проведені з 23.09.19 по 02.10.2019 року на території Хустського району.

Крім того, було акцентовано на організації та проведенні урочистостей з нагоди відзначення  28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.