З 02 по 07 травня 2019 року в смт. Ясіня Рахівського району проходив ГУЦУЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МАРАФОН

Автором якого є громадська організація „Гуцул і Компанія ” та Міністерство культури України. Він надав унікальну можливість виступивши однин раз і при цьому взяти участь одразу у трьох конкурсах, а також отримати дипломи від трьох незалежних складів журі.

Хустщину представив – Народний аматорський вокальний ансамбль працівників культури Хустського району, керівник Анишинець О.О. виборовши першість одразу у двох конкурсах: ІV ЮВЫЛЕЙНИЙ Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв „ Іван Попович збирає таланти - 2019” , та ІV Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв „ ГУЦУЛЬСЬКА РОДИНА - 2019” у Номінації „ Вокальний жанр”, що підтверджують вручені дипломи.

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо наснаги та нових творчих звершень.