18 жовтня, голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Дата: 19.10.2018 15:51

Під час наради розглянуто ряд важливих питань, які стосуються сфери життєдіяльності району. Зокрема, виконання районного бюджету та підготовки проекту бюджету на 2019 рік, стан підписання декларацій з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами, у зв’язку з введенням у дію медичної реформи первинної ланки в Україні, щодо готовності об’єктів інфраструктури до початку опалювального сезону, стан реалізації проектів в районі.