Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Керівництво та працівники Хустської районної державної адміністрації долучилися до акції «Закарпаття - за чисте довкілля».

Переглядів: 517

Хороші справи легше робити гуртом. Державні службовці власним прикладом показали, що потрібно долучатись до прибирання територій, а головне розуміти наскільки це важливо на сьогоднішній день.

Всі учасники толоки з радістю розпочали таку звичну та вкрай важливу справу – покращення стану довкілля. Працювали злагоджено, тож із роботою впоралися швидко та якісно.

Щороку, кожен бачить шедевр людської культури біля річок, узбіч й часто люди гнівно висловлюються з приводу непривабливих «картин» стихійних сміттєзвалищ, однак, самі ж без усіляких докорів сумління здатні на такі ж невтішні дії.

Сьогодні, прикладом для нас став пляж біля Велятинського мосту. Спільними зусиллями зібрано більше 30 мішків. Таке враження, що пляшки, пластиковий посуд та інший непотріб виростають з-під землі, і аж ніяк не хочеться вірити в те, що це справа рук людини. Вкотре підкреслимо: хочете порядку, відповідальності, законослухняності - починаймо кожен із себе!

Не засмічуйте та з обережністю ставтеся до навколишнього середовища. Зробимо наш край чистим та гарним разом всією громадою! Адже це нам під силу. Чи не правда?!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин