?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????. Шановні працівники соціальної сфери щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена милосердя та тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

Голова Хустської РДА
Назарій Павлій