ЧЕРЕЗ ДЕРЕВОПАД ЗНЕСТРУМЛЕНО 35 СІЛ У ТРЬОХ РАЙОНАХ ЗАКАРПАТТЯ

До кінця дня електропостачання у всіх населених пунктах має бути відновлене. Інтенсивний снігопад із налипанням мокрого снігу спричинили над ранок середи (2.01) падіння дерев на автодороги та лінії електропередач (ЛЕП).

У результаті обривів ЛЕП знеструмлені населені пункти в трьох районах області – Виноградівському, Іршавському та Хустському. Станом на 11 годину без світла залишається 35 сіл (із них 21 частково). Ремонтні бригади «Закарпаттяобленерго» з самого ранку працюють на аварійних ділянках, до кінця дня всі населені пункти мають бути з електроенергією.

Паралельно підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій звільняють від повалених дерев проїжджу частину на автодорогах області. Станом на 12.00 заблокованих доріг немає.