Нарада-семінар із секретарями Вишківської селищної та сільських рад району

Дата: 02.11.2018 15:33

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Нещодавно у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар із секретарями Вишківської селищної та сільських рад району за участю заступника голови районної державної адміністрації Михайла Поповича та керівника апарату райдержадміністрації Володимира Лендєла.

На порядок денний було винесено важливі питання, з якими стикаються секретарі у своїй щоденній роботі. Зокрема, начальник відділу ведення державного реєстру виборців Оксана Летка розповіла про внесення змін до Інструкції про заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Упродовж наради слухачі отримали важливу інформацію для своєї роботи щодо пілотного проекту з розвитку сільського туризму Хустського району у 2018 році з метою подальшого сприяння його розвитку.

Також присутніх детально проінформовано про зміни до порядку призначення і надання житлових субсидій.

У ході наради-семінару кожен секретар мав змогу поставити запитання та отримати кваліфіковану й розгорнуту відповідь.