Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

МОСКАЛЬ: «ЗА РАХУНОК РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ ВДАЛОСЯ ВІДНОВИТИ 32 СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК БУРЕВІЮ В ЧЕРВНІ 2018 РОКУ»

Переглядів: 197

Левова частка коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха надійшла на Закарпаття лише півтора тижні тому

Чотири райони Закарпаття (Іршавський, Мукачівський, Тячівський та Хустський), які постраждали внаслідок буревію з градобоєм у червні цього року, отримали кошти з резервного фонду на ліквідацію наслідків негоди тільки 19 грудня.

– Загальна сума збитків, завданих стихійним лихом, оцінена в 63,7 мільйонів гривень, – наголошує Геннадій Москаль. – Це і лісовий фонд, і розмиті автодороги, і знесені містки, і пошкоджені покрівлі у приватному секторі та на соціальних об’єктах, і обірвані лінії електропередач… Для відновлення пошкоджених соціальних будівель та об’єктів інфраструктури ми мали отримати з резервного фонду 29,7 мільйонів гривень (такий висновок Мінрегіонбуду), натомість Кабмін виділив усього 11,2 мільйони гривень, які надійшли півтора тижні тому – 19 грудня. Знаючи наперед, що кошти можуть прийти надто пізно, а ремонтувати дахи на школах чи відновлювати автодороги потрібно було негайно, ми попросили підрядників виконувати роботу в борг. Таким чином за виділені Кабміном кошти вдалося відремонтувати 32 об’єкти освіти, культури та охорони здоров’я в усіх чотирьох районах, що постраждали від стихійного лиха в червні цього року.« повернутися до списку новин