Засідання робочої групи з питань координації пілотним проектом з розвитку сільського зеленого туризму Хустського району.

Дата: 01.10.2018 15:30

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.У малій залі районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації пілотним проектом з розвитку сільського зеленого туризму Хустського району.

На засіданні були присутні: директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Денис Ман, заступник голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Попович, начальник відділу культури районної державної адміністрації Світлана Дзяпко, завідувач сектору туризму Валерій Янюк, методисти районної бібліотеки та районного організаційно-методичного центру відділу культури, бібліотечні працівники району і працівники відділу освіти.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Учасниками наради обговорювали питання необхідності розвитку сільського зеленого туризму, який може забезпечити не лише позитивний туристичний імідж, а й сприятиме розвитку інфраструктури району. Підбито підсумки засідань за круглим столом на тему «Бібліотека як складова туристично-інформаційного простору».

Крім того, проведено оцінку знань працівник сільських бібліотек про туристичний потенціал свого населеного пункту, розглянуто пропозиції клубних працівників щодо розробки еко-турів «Туристичними стежками села».

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Як зазначив Михайло Попович, Хустський район має досить потенціалу для розвитку зеленого туризму. На території району є історичні місця та пам’ятки архітектури, а краєвиди Хустщини можуть слугувати для створення привабливих туристичних маршрутів.