Дата: 24.09.2018 15:27

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.24 вересня голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій провів чергову апаратну нараду за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої було обговорено ряд питань, які потребують невідкладного вирішення.

Особливу увагу було акцентовано на питанні запуску послуги з виготовлення ІD-карт та паспортів громадянина України для виїзду за кордон у Центрі надання адміністративних послуг Хустської РДА.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Також торкнулися таких тем, як:
- підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років в установах освіти, культури та медичних закладах району;
- проведення тендерних процедур та укладення договорів по ремонту доріг місцевого значення;
- проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району;
- підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради.