Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

У Липчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалися роботи по будівництву майданчика зі штучним покриттям.

Переглядів: 292

 Хід виконання даних робіт тримає на контролі голова районної державної адміністрації Назарій Павлій. Днями ним особисто було оглянено місце проведення підготовчих робіт. Адже відкриття штучного газону стане новим кроком у розвитку фізичної культури і спорту в селі.

Майданчики зі штучним покриттям останнім часом набули великої популярності. Але це і не дивно. Адже вони мають чимало переваг над природним натуральним газоном. По-перше, штучна трава протягом тривалого часу зберігає високі фізико-технічні характеристики. По-друге, такий тип покриттів істотно знижує екстремальні навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби спортсмена. Окремо слід зазначити простоту обслуговування і довговічність таких покриттів.

Підсумовуючи результати поїздки Назарій Іванович зазначив: “Об’єкти спортивного призначення в сільських населених пунктах є невід’ємною складовою фізичного, здорового розвитку підростаючого покоління, і такі спортивні оздоровчі майданчики мають бути у всіх селах району.”« повернутися до списку новин