У Липчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалися роботи по будівництву майданчика зі штучним покриттям.

Хід виконання даних робіт тримає на контролі голова районної державної адміністрації Назарій Павлій. Днями ним особисто було оглянено місце проведення підготовчих робіт. Адже відкриття штучного газону стане новим кроком у розвитку фізичної культури і спорту в селі.

Майданчики зі штучним покриттям останнім часом набули великої популярності. Але це і не дивно. Адже вони мають чимало переваг над природним натуральним газоном. По-перше, штучна трава протягом тривалого часу зберігає високі фізико-технічні характеристики. По-друге, такий тип покриттів істотно знижує екстремальні навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби спортсмена. Окремо слід зазначити простоту обслуговування і довговічність таких покриттів.

Підсумовуючи результати поїздки Назарій Іванович зазначив: “Об’єкти спортивного призначення в сільських населених пунктах є невід’ємною складовою фізичного, здорового розвитку підростаючого покоління, і такі спортивні оздоровчі майданчики мають бути у всіх селах району.”