Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Сьогодні в м. Хуст біля Монументу Слави відбулося покладання вінків до Дня партизанської слави.

Переглядів: 366

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.У покладанні вінків взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич, голова міськрайонної Ради ветеранів України Іван Білич, начальник управління культури, молоді та спорту міської ради Володимир Власюк, представники громадськості.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про тих, хто віддав своє життя за нашу рідну землю в роки Другої світової війни.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Нехай День партизанської слави і надалі передається з покоління в покоління, нехай зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять. Ми повинні пам'ятати про мужніх захисників, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу.

У День партизанської слави, котрий відзначається щорічно 22 вересня, ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість учасників партизанського руху.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Ми ніколи не забудемо героїв партизанського руху.« повернутися до списку новин