На Хустщині, завершили ремонт даху шкільного спортзалу.

Дата: 09.04.2019 09:24

У Кривському НВК, що на Хустщині, завершили ремонт даху шкільного спортзалу.Близько місяця тому розпочався ремонт даху шкільного спортивного залу, який не ремонтували з часу будівництва школи, тож були проблеми з підтоплення.

Директор Кривського НВК Ольга Грицак відмітила: " Покрівлю даху не ремонтували із часу будівництва школи і це далося взнаки. За часом дах спортивного залу почав протікати і з часом проблема тільки загострювалась".

Голова Хустської РДА Назарій Павлій зазначив:"Завдяки командній та злагодженій роботі В.В. Лунченка, М.З. Білецького, депутатського корпусу районної ради, Хустської РДА нам вдалося вирішити проблему з протіканням даху спортивного залу Кривського НВК. Спільними зусиллями ми продовжимо створювати комфортні умови як для школярів, так і для педагогів. В подальшому дійдем і до заміни покрівлі по всій школі, яка теж не в найкращому стані."