Шановні мешканці Хустського району!

Шановні мешканці Хустського району!?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Щиро вітаю Вас із Різдвом Пресвятої Богородиці!

21 вересня православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста) – свято справжньої радості.

У цей день підкреслюється, що Божа Мати є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей.

Матір Божа завжди допомагає нам Сама безпосередньо і через молитви до Свого Сина в Тройці з Отцем і Святим Духом, а також посилає нам на допомогу святих Божих Угодників та Ангелів.

Зі святом вітаю всіх християн! Нехай зійде до вас любов, щастя, добро і радість. Нехай Діва Марія допоможе у всіх починаннях, дарує нам всім благ в сімейному житті і підтримає всіх, хто потребує заступництва. Хай серця будуть сповнені чистої віри.

голова Хустської РДА
Назарій Павлій