Школа у селі Модьоровш Хустського району набуває сучасного вигляду

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.З настанням літніх канікул на території Хустського району розпочались ремонтні роботи в закладах освіти. Так, середня загальноосвітня школа І-го ступеня в с. Модьоровш набуває сучасного вигляду.

Капітальний ремонт будівлі початкових класів розпочався з заміни покрівлі даху, оскільки така потреба виникла дуже давно, адже наявний дах не був придатний для експлуатації. Тепер зайва волога й сирість не проникатимуть у приміщення, де перебувають учні, і не загрожуватиме їх здоров’ю.

«До вирішення цієї проблеми долучилися депутати районної ради, які представляють у районній раді Радикальну партію Олега Ляшка, а також депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Золтанович Білецький, за ініціативи яких було виділено відповідні кошти», - коментує Назарій Іванович Павлій, голова Хустської РДА.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Крім того, на території школи побудували дроварню, встановили водостічні труби та облаштували шкільне подвір’я.

Тож перший дзвоник покличе учнів в оновлену школу.

Тим часом роботи по інших об’єктам також активно розпочалися та триватимуть, про що ми інформуватимемо вас додатково.