Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

У селі Липча проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби.

Переглядів: 236

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій побував з робочим візитом в селі Липча Хустського району, де наразі тривають роботи з ліквідації наслідків грудневого паводку. Аварійні роботи веде Виноградівське міжрайонне управління водного господарства.

У грудні 2017 року через значне підняття рівня води у річці Ріка було частково зруйновано дамбу протяжністю 78 метрів. Керівництвом Хустської райдержадміністрації спільно з відповідними службами було розроблено ряд заходів з ліквідації стихії та захисту населеного пункту від можливих паводків.

Наразі за підтримки обласної та районної влади, зокрема депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Золтановича Білецького з обласного бюджету виділили 1, 5 мільйона гривень на відновлювання захисних смуг.

«За попередніми підрахунками, виділених коштів не вистачить, аби повністю ліквідувати проблему. Однак ці роботи дозволять певний період місцевим жити спокійно, а місцевій владі – вишукувати кошти для надійного захисту», - коментує Назарій Іванович Павлій, голова Хустської РДА.« повернутися до списку новин