У ЦНАПі Хустської РДА видали перший біометричний паспорт.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Не так давно Хустська РДА святкувала реалізацію проекту по виготовленню біометричних закордонних паспортів та ІD-карток, як уже стала свідком іншої чудової події – видача першого біометричного паспорту. Для отримання виготовленого паспорту, першому щасливчику потрібно було чекати всього 20 робочих днів (звичайний термін).?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Ажіотаж щодо виготовлення та видачі біометричних паспортів у Центрі надання адміністративних послуг Хустської РДА тільки зростає. Кожен має можливість записатись у зручний для нього час й здати відповідні документи. Якщо на початку приймали декількох людей в день, то на сьогоднішній час, можна сказати, цифра збільшилась у рази. Це неабияке досягнення для нас, - коментує голова районної державної адміністрації Назарій Павлій.