Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Управління туризму та курортів облдержадміністрації провело запланований семінар-навчання для власників сільських садиб району та всіх бажаючих Хустського району

Переглядів: 239

25 жовтня, управління туризму та курортів облдержадміністрації провело   запланований семінар-навчання для власників сільських садиб району та   бажаючих займатися цим видом діяльності на території Хустського району.

Учасників семінару привітав заступник голови ХустськоїРДА Михайло   Попович, який говорив про підтримку сільського туризму та власників   сільських садиб органами виконавчої влади та створення сприятливих умов   для перспективного розвитку цього виду діяльності у селах Хустщини.

Про особливості оцінки споживчого ринку та його сегментацію в сучасних   умовах розвитку туризму в Закарпатті розповів доцент кафедри туризму Державного вищого начального закладу «Ужгородський національний університет» Андрій Мельник. Корисними для присутніх стали відомості щодо інформаційних технологій, реклами та просування послуг, туристичного продукту на ринку.

Відтак учасники семінару дізнались багато корисної інформації та порад   щодо  того, як успішно працювати у сфері зеленого туризму. Зокрема, голови   Закарпатського та Івано-Франківського осередків Спілки сприяння розвитку   сільського зеленого туризму в Україні Богдан Пранничук та Павло   Горішевський у своїх виступах зосередилися на практичному втіленні нових   ідей та використанні набутого досвіду для започаткуванні та розвитку власної   справи у сільському туризмі.

Наприкінці навчання слухачам було вручено сертифікати, які підтверджують   участь у семінар-навчанні.« повернутися до списку новин