Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Хустський професійний ліцей відкрив двері для учнівської молоді

Переглядів: 1149

Вибір професії – відповідальний крок у житті молодої людини. На жаль, не завжди випускники враховують свої можливості та здібності, а обирають майбутню професію за бажанням та фінансовою спроможністю батьків або іншими критеріями. Тож, щоб правильно зорієнтуватися в світі професій, скласти уявлення про професію, яка зацікавила, треба, щоб хтось міг надати об’єктивну і своєчасну інформацію про це. 
 

Протягом цього тижня, фахівцями Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ проведено профорієнтаційні уроки з учнями 8-11 класів Широцької ЗОШ І-ІІ ступенів, Нижньобистрівської  гімназії І-ІІ ступенів, Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
 

Також, з  метою надання практичної допомоги учнівській молоді, Хустською міськрайонною філією Закарпатського обласного центру зайнятості організовано День відкритих дверей Хустського професійного ліцею для учнів 9-11 класів Велятинської, Данилівської і Золотарівської загальноосвітніх шкіл. 
 

Школярі відвідали майстерні виробничого навчання і кабінети професійно-теоретичної підготовки. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Хустського професійного ліцею Михайло Волощук розповів про підготовку фахівців за  професіями:
штукатур, лицювальник-плиточник, маляр;
монтажник санітарно-технічних систем, газозварник;
слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, маляр;
електрогазозварник;
рихтувальник кузовів.
         « повернутися до списку новин