Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Клубна робота з студентами Закарпатського лісотехнічного коледжу

Переглядів: 952

Клубна робота з молоддю — одна із складових профорієнтаційної роботи служби зайнятості. Сьогодні, на базі Хустської районної бібліотеки відбулася зустріч учасників клубу за інтересами «Людина і природа» з випускниками Закарпатського лісотехнічного коледжу, факультету «Екологія». 
 

На засіданні клубу учасники обговорювали тему: «Еколог – професія майбутнього». Звичайно-ж, в наш час катастроф, глобальних змін клімату Землі, техногенно спричинених хвороб, спеціальність «еколог» звучить гордо і престижно. Зараз в Україні можна виділити багато напрямків, за якими працював би еколог: природоохоронна діяльність, еколог на підприємстві, екологічна політика, екологічний менеджмент, аудит і страхування, громадські та державні організації, науково-навчальний напрямок.
 

Під час заходу, учні активно висловлювали свою думку щодо перспектив розвитку міста та району, обговорювали сучасні тенденції у сфері екології, визначили позитивні і негативні сторони даної професії, рівень складності, можливі місця роботи і посади які можуть обіймати фахівці по даній спеціальності. 
 « повернутися до списку новин