Голова районної державної адміністрації Назарій Павлій оглянув приміщення амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, яке цього року планують капітально відремонтувати.

Дата: 04.10.2018 13:50

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.У рамках робочої поїздки до селища Вишково Хустського району голова районної державної адміністрації Назарій Павлій оглянув приміщення амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, яке цього року планують капітально відремонтувати.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

Сьогодні Вишківська амбулаторія обслуговує близько одинадцять з половиною тисяч жителів селища. Первинну медичну допомогу пацієнтам тут надають кілька лікарів (терапевт, педіатр, стоматолог, медичні сестри та інші). Приміщення амбулаторії відповідає вимогам, проте потребує капітального ремонту. Наразі ремонт здійснюється за благодійні кошти сусідньої Угорщини, адже у селищі проживає значна частина угорців.
Проте, ремонтні роботи по заміні даху будуть здійснюватися за бюджетні кошти.

Голова райдержадміністрації оглянув приміщення амбулаторії, з'ясував обсяг робіт, які заплановано виконати цього року, та поспілкувався з завідувачем амбулаторії - Михайлом Ковачем. За його інформацією, уже замінено вікна та двері, виконуються ремонтні роботи в усіх кабінетах. Загальна сума робіт складає 2 млн. 750 тисяч гривень, 600 тисяч з яких вартують вікна.