Дата: 13.11.2018 13:49

Фото без описуГолова районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у Сьомому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

У засіданні взяли участь керівники Кабінету міністрів, Верховної Ради та представники органів державної влади й місцевого самоврядування.

Під час роботи Ради розглядалися питання тематики «Консолідація заради розвитку», зокрема щодо нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії, української ідентичності, а також «Регіональний простір: новий вимір», у тому числі історії успіху у регіонах, план дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньо регіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів.Фото без опису

Президент України Петро Порошенко та всі присутні на засіданні, цього ж дня, мали змогу привітати з днем народження хорошу людину Героя України, генерал-майора ЗС України, ректор Київського військового ліцею імені Івана Богуна, - Гордійчука Ігоря Володимировича.

Довідка:
Ігор Володимирович Гордійчук (12 листопада 1972, с. Залізниця, Корецький район, Рівненська область) - український військовослужбовець, генерал-майор ЗС України, ректор Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України.

Пройшов шлях від командира механізованого взводу до заступника командира танкового полку. Подальшу військову кар'єру зробив у військах спецпризначення. Згодом став командиром сформованого на базі бригади 8-го окремого полку спецпризначення. З травня до грудня 2010 року проходив службу в складі міжнародного контингенту в Республіці Афганістан. Після повернення став першим заступником начальника Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Фото без описуУчасник бойових дій на Сході України у 2014 році. Позивний «Сумрак» отримав, коли був призначений на посаду помічника начальника розвідки зі спеціальних операцій. Також мав позивний «Гордей».

23 серпня 2016 року присвоєно військове звання генерал-майора. Погони генерал-майора були вручені Президентом України Петром Порошенком під час параду на Хрещатику з нагоди 25-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2016 року.