До Хустського району з робочим візитом прибула делегація краю Височина Чеської Республіки.

Головна мета візиту - огляд спільних проектів, що реалізуються в співпраці. Чеські гості у супроводі представників влади області та району відвідали:  Заломську ЗОШ І-ІІ ст., амбулаторію с.Данилово Хустського центру ПМСД та дошкільні навчальні заклади с.Копашнево і с.Нижнє Селище.

Обговоривши ряд проблемних питань кожного об‘єкту, голова Хустської РДА Назарій Павлій зазначив: «Свого часу з ініціативи та підтримки депутата Верховної Ради України Валерія Лунченка та депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького була налагоджена плідна співпраця, що вилилося в успішно реалізовані проекти в ряді населених пунктів району ( Рокосово, Крива, Іза і т.д.). Ми гадаємо, що з підтримкою всіх сторін нам вдастся реалізувати й наступні проекти. Сподіваємося, що цей рік буде не менш результативним».