Щиро вітаю всіх працівників туристичної галузі з Днем туризму!

У сучасному світі туристична галузь є однією з найбільш потужних та динамічних галузей економіки, адже туризм сприяє розвитку таких галузей, як транспорт, зв’язок, торгівля, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання тощо.

Ця галузь стрімко розвивається, як у цілому по Україні, так і у нашій області зокрема. Пройде небагато часу і Закарпаття стане одним із найулюбленіших місць відпочинку. Всім любителям мандрівок бажаю цікавих зустрічей і незабутніх вражень, а працівникам туристичної сфери - плідної роботи задля популярності нашого регіону на світовому культурному просторі, невичерпного оптимізму та нових відкриттів.

Міцного Вам здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх задумів і планів!

Голова Хустської РДА Назарій Павлій