У навчальних закладах Хустщини продовжують вживати заходів з енергозбереження.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Так, у Рокосівській загальноосвітній школі замінили старі дерев’яні вікна, які вже не захищали приміщення від вологи, вітру та низьких температур.

Натомість було встановлено нові, сучасні, металопластикові вікна, які зберігатимуть тепло, особливо в зимовий період, візуально збільшать простір, забезпечать комфортні умови для навчання дітей та покращать зовнішній вигляд закладу.

Загалом, заходи з тепломодернізації у цьому навчальному закладі розпочато ще у минулому році.

Вже на початку нового навчального року у двоповерховій будівлі школи було встановлено більшу частину енергозберігаючих склопакетів, на даний час роботу по заміні вікон повністю завершено.

Як зазначає голова районної державної адміністрації Назарій Павлій: «Спільною працею з Народним депутатом України Валерієм Лунченко, депутатом Закарпатської обласної ради, секретарем бюджетної комісії Мирославов Білецьким, а також депутатським корпусом Хустської районної ради ми окреслили об’єми нашої роботи. Зрозумілим є те, що сьогодні вже назріла проблема модернізації освітньої галузі, підняття освітнього потенціалу, забезпечення рівного доступу до якісної освіти. Саме на ці та інші цілі і направлена командна робота, яка є запорукою позитивного результату».

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.