Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Що таке «єМалятко»?

Переглядів: 699

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?«?????? ?????µ???µ?????? ?·???????? ???? ???µ???????? ?·?°?????????? ???????°?????? ???????? ???????????µ?????? ?????????????»???????? ???????? ???»?? ???????????°?????? ???????»????, ????????????·?°?????? ?· ???°???????¶?µ???????? ?????????????».6 лютого Міністр юстиції України Павло Петренко презентував Уряду проект Закону «Про внесення зміни до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини».

Його мета - об'єднати всі сервіси щодо народження дитини в єдиний сервіс під робочою назвою «єМалятко».

 

Це дасть можливість молодим батькам та малюку одночасно отримати такі послуги::

- реєстрація місця проживання;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я;

- реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків відповідно до Податкового кодексу України;

- видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Даний сервіс дозволить мінімізувати кількість документів та процедурних дій та зменшить адміністративне навантаження на батьків.

Передбачається надання послуги з державної реєстрації народження дитини в електронному вигляді, а також передача в електронному вигляді в режимі реального часу інформації про новонародженого до Єдиного державного демографічного реєстру під час державної реєстрації народження дитини.

Для надання такого комплексу послуг Мін’юст планує забезпечити ЦОВВ та місцеву владу повноваженнями з приймання документів в електронному вигляді та встановлення між ними відповідної інформаційної взаємодії.

 

Головне територіальне управління юстиції

у Закарпатській області« повернутися до списку новин