Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Чергова нарада з керівниками структурних підрозділів державної адміністрації, організацій та установ району

Переглядів: 304

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Чергову нараду з керівниками структурних підрозділів державної адміністрації, організацій та установ району провів сьогодні, 08 жовтня 2018 року, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій.

 

У нараді взяли участь: перший заступник голови Хустської РДА Віктор Сабадош, заступник голови Хустської РДА Михайло Попович, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

На нараді, зокрема, обговорили питання: стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років; порядок та особливості нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; підготовку до відзначення Дня захисника України; фінансове забезпечення району; про хід медичної реформи в первинній ланці.« повернутися до списку новин