Шановні юристи!

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Щиро та сердечно вітаю усіх вас з професійним святом – Днем юриста!

Це свято об’єднує правників різних сфер діяльності, які слугують захисту прав і свобод наших громадян. Тож хочу висловити свою вдячність усім спеціалістам, що працюють у юридичній сфері, усім тим, чиє покликання – підтримка стабільності у суспільстві й захист найвищих людських цінностей. Своєю діяльністю, інтелектуальним та професійним потенціалом ви вносите вагомий вклад у торжество Законута справедливості.

Впевнений, що ваш високий професійний досвід та знання, творчий підхід до справи та патріотизм стануть запорукою процвітання як нашого району, так і держави в цілому.

В день професійного свята бажаю усім вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, удачі та великого людського щастя!

Голова Хустської РДА
Назарій Павлій