ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

23 листопада 2018 року біля Хустського краєзнавчого музею відбувся мітинг-реквієм із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

На заході були присутні представники органів влади та місцевого самоврядування району, працівники установ й організацій, учнівська молодь, громадські активісти. Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу жителі Хустщини.

Сьогоднішній день – це день спільного болю, спільної пам’яті і спільного обов’язку. Мільйони життів відібрано жорстоким спланованим актом геноциду проти українського народу. Ми повинні передавати цю правду з покоління в покоління, - коментує голова Хустської РДА Назарій Павлій.

Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучою реквієму, Основним меседжем яких був заклик довічно пам’ятати про закатованих у ті страшні голодні роки.

Священнослужителі відслужили панахиду за спокій душ, замучених голодомором. Мітинг-реквієм завершився акцією "Запали свічку пам’яті"