З професійним святом – Днем адвокатури!

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури! Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом, адже саме на Вас – тих, хто щоденно допомагає людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження ідеалів справедливості.

Бажаю, щоб Ваші професійні зусилля були винагороджені довірою громадян, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяли на благо та процвітання України.

В душі бажаю мирного неба над головою, життєвої наснаги, сімейного добробуту, міцного здоров’я, добра та благополуччя.

голова Хустської РДА
Назарій Павлій