Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Переглядів: 206

Шановні військовослужбовці, захисники України!     

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Українські військовослужбовці гідно продовжують славетні традиції героїзму, мужності та честі своїх батьків і дідів. Особливу вдячність хочу висловити тим героям, які в цей важкий для країни час виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Шановні наші захисники! Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, благополуччя вам та вашим рідним!

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Дякую вам, що своєю справою нагадуєте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Хай Господь щомиті оберігає Вас, а любов до України і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

З повагою
голова Хустської РДА
Назарій Павлій« повернутися до списку новин