Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

18 грудня, відбулось останнє цьогоріч засідання сесії Хустської районної ради

Переглядів: 260

 18 грудня, відбулось останнє цьогоріч засідання сесії Хустської районної ради, яке провів голова районної ради Юрій Іванчо.

Запрошеними на засідання сесії були: голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники силових відомств та інших державних установ, селищний та сільські голови району, представники ЗМІ.

Роботі сесії передувала приємна подія. До залу засідань з найкращими привітаннями завітали колядники. Виконавці заколядували, заспівали на многії літа, а ще повіншували депутатам на успішний 2019 рік.

Опісля голова ради з нагоди пройдешнього професійного свята - Дня місцевого самоврядування вручив грамоти депутатам районної ради.

Продовженням пленарного засідання було затвердження порядку денного, який включав у себе 68 питань, найголовнішим з яких було питання прийняття рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».

Розпочали порядок денний з питання звіту голови районної держадміністрації за 2018 рік. Так, заслухавши виступ Назарія Павлія, депутати одноголосно схвалили Звіт, підтримали програми на 2019 рік та внесли зміни до діючих.

У цілому п'яте засідання одинадцятої сесії Хустської районної ради пройшло досить результативно.« повернутися до списку новин